Zebra TC52 Android El Terminali

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • TC52 El Terminali Fiyat ve Kalite Olarak En Üst Segment Ürünlerden Biridir

 • Barkomak Bilişim Teknolojileri olarak Zebra TC52 El Terminali için en uygun fiyatı ve en hızlı gönderimi sağlamaktadır.
 • BOYUTLAR

  155 mm U x 75.5 mm G x 18.6 mm Y

 • AĞIRLIK

  TC52 249 g, pil ile

 • İŞLETİM SİSTEMİ

  Android 9 Pie

  Android R’ye yükseltilebilir

 • CPU

  Qualcomm Snapdragon™ 660 sekiz çekirdekli, 2.2 GHz

 • DÜŞME DAYANIKLILIK ÖZELLİĞİ

  Zebra TC52 -10°C ila 50°C sıcaklık aralığında 1.2 metreden defalarca fayans kaplı betona düşme; MIL STD810 G uyarınca koruyucu bot aksesuarıyla, 1.8 metreden defalarca beton zemine düşme

 • YUVARLANMA DAYANIKLILIK ÖZELLİĞİ

  Zebra TC52 500 kez 0.5 m yuvarlanma; IEC yuvarlanma şartnamesini karşılar veya aşar

  Zebra TC52 fiyat ve Performans olarak en iyi ürünlerden bir tanesidir.

  Zebra TC52 Kılıf ve Tutma Kayışı ile beraber gönderilmektedir.

  Zebra TC52 kullanım kılavuzu için PDF i indirmeniz yeterlidir.

  Zebra TC52 Aksesuar olarak bir çok çeşit isteğe ve kullanım amacına göre değişkenlik göstermektedir.

  Zebra TC52 fiyat olarak kalite performans sağlamlık alanında en uygun ürünlerden biridir.

  Zebra TC52 Özellikleri 4Gb Ram 32GB Rom 8 çekirdek 2.2ghz İşlemci Snapdragon.

  Zebra TC52 ekran koruyucu ile Zebra TC52 daha korunaklı hale gelmektedir.

  Zebra TC52 El Terminali Dünyadaki en iyi ürünlerden bir tanesini olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Zebra TC52 El Terminali almaya karar veren profesyonel kullanıcılar şunu biliyor ki Android’in en güncel ve en yeni versiyonlarından birini alıyor. Zebra da kurumsal müşterileri için Mobility DNA kapsamı altında en iyi iş uygunluğu ve iş güvenliği için kullanışlı bir yazılım bileşenleri koleksiyonu sağlıyor. Araçlar, kilitleme, GMS erişim kontrolü, basitleştirilmiş başlangıç, optimize edilmiş Wi-Fi performansı, merkezi yönetilebilirlik, kapsamlı geliştirici araçları ve daha fazlasını içerir.

  Güvenlik her zaman ön planda
  Android El Terminalleri kategorisinde adetli sayıda terminali güncellemek genellikle zaman alan, maliyetli, karmaşık ve izlemesi zor işlemlerdir. Artık LifeGuard Analytics ile her şey çok kolay. Zebra OneCare destek sözleşmenizin bir parçası olarak ücretsiz. Öncelikle birlikte hangi güncellemeleri ve hangi cihazların yükseltme için uygun olduğunu görün. Bir düğmeye dokunarak, cihazlarınızı kablosuz olarak otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Güncellemelerin durumu gerçek zamanlı olarak basit bir şekilde izlenebilir ve yönetilebilir.

  Işıkla Konum
  Yeni ön kamera ile en yeni algılama teknolojisi – Görünür Işık İletişimi (VLC) için destek alırsınız. Bu, mevcut LED aydınlatma altyapısına dayalı olarak müşterilerin ve çalışanların yerlerini belirlemenizi sağlar.

  TC52 Çözüm Paketi Neler İçeriyor?
  Çok çeşitli aksesuarlarıyla TC52 iş dünyasında optimum şekilde kullanmanızı sağlar. Çok çeşitli şarj aksesuarlarına ek olarak Zebra, montaj parçaları, kulaklıklar ve koruyucu donanımlar sunar. Ürünleriniiz taşımak için tarama sırasında ellerini serbest tutmaya ihtiyaç duyanlar için, Zebra, TC52’nin kolayca takılabildiği konforlu bir TC52 kol kiti işinize yarayacaktır. Çok yönlü paket, yalnızca üretici veya toptan onarımı da içeren, aynı zamanda şiddet ve kaza nedeniyle hesaplanamayan hasarları da içeren müşteri odaklı hizmet sözleşmeleri alımı ile tamamlanmaktadır.

  RFID opsiyonlu TC52
  Zebra RFD8500 ile birlikte artık TC52 RFID set haline geliyor.. SLED sayesinde, TC52 ve RFD8500 tek bir ünite haline geliyor. Böylece UHF etiketlerinin rahatça ve güvenilir şekilde okunması mümkün oluyor.

  Bir sağlık el terminali olarak TC52
  TC52’nin Sağlık Bakım Sürümüyle, dezenfektanlar ve diğer temizlik ürünleriyle birlikte çalıştığınız hastanede, laboratuarda veya diğer hassas alanlarda kullanım için güçlü bir ortağınız var. Önceki TC51-HC’nin aksesuarı geriye dönük olarak uyumludur ve TC52-HC için de kullanılabilir.

  Zebra TC52 El Terminali 64Gb SD kart desteği ile depolama alanını genişletmektedir.

  Sağlam TC52 Android Dokunmatik Bilgisayar, oldukça başarılı olan TC51’i geliştirerek, iç mekanlardaki çalışanlara en üstün kurumsal sınıf dokunmatik bilgisayarı sunmak üzere yeni bir platform ve yeni özellikler ekliyor. Barkomak Bilişim Teknoloji Çalışanlarınız, verimliliği en üst düzeye çıkarmak, personelin etkinliğini arttırmak ve müşteri hizmetlerinde en üst seviyeyi sunmak için ihtiyaç duydukları tüm özellikleri elde ederken, cihaz yönetimi de her zamankinden daha kolaydır

  Hızlı dolaşımını garanti eden, geniş bir ekrana ve çok iyi bir donanıma sahip olan ve aynı zamanda sağlam bir mobil WLAN dokunmatik bilgisayar arayan kullanıcılar için TC52 mükemmelbir iş arkadaşıdır.

  İşlemci : 2.2GHz Qualcomm Snapdragon 660 Sekiz Çekirdekli
  Ekran: Corning Gorilla Glass 5.0 inç HD (1280 x 720)
  (Olağanüstü Parlak, Dış Mekanlarda Görülebilen ekran)
  İşletim Sistemi: Android 8.1 Oreo
  Bellek: 4 GB RAM / 32 GB Flash Bellek
  Batarya: 4150 mAh Batarya
  Sıcaklık: -20 ila +50 Derece Çalışma Sıcaklığı
  Sağlamlık: 500 kez 0.5 m Yuvarlanma
  Dayanıklılık: 1.5 Metreden Defalarca Beton Zemine Düşmeye Dayanıklı
  WiFi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/v3/w Wi-Fi™
  Barkod Okuma: SE4710 (1D ve 2D) Barkod Okuyucu
  Kamera: 13 MP Arka Kamera, 5 MP Ön Kamera
  Ölçüler: 155mm(U), 75,5mm(G), 18,6mm(Y)
  Ağırlık: 249 Gr Ağırlık

  Zorlu ortamlarda, yağmurda, çamurda, karda, soğukta, sert zeminde, kısacası tüm zorlu koşullarda Zebra TC52 El Terminali işini başarıyla yapmaya hazır. Sonuç olarak en yüksek, mükemmel performans Barkomak’ta. Dolayısıyla güçlü performansa sahip Android El Terminalleri Barkomak’ta.