Honeywell Scanpal EDA51 El Terminali

TEKNİK ÖZELLİKLER

Honeywell EDA51 Boyut
157 mm x 78.2 mm x 16.9 mm (6.18 inç x 3.08 inç x 0.67 inç)

Honeywell EDA51 Ağırlık
272 gr (9.59 oz)

Honeywell EDA51 Ekran Boyutu
12,7 cm (5,0 inç)

Honeywell EDA51 Çözünürlük
1280 x 720 Yüksek Çözünürlük

Honeywell EDA51 Arka ışık
led

Honeywell EDA51 Dokunmatik
Çoklu dokunmatik kapasitif (CTP), GFF

Honeywell EDA51 İşlemci
Qualcomm Snapdragon SDM450, 1.8 GHz okta çekirdekli

Honeywell EDA51 Bellek
2 GB RAM / 16 GB Flaş

Honeywell EDA51 İşletim Sistemi
Android 8

Honeywell EDA51 Depolama Genişletme
MicroSDHC (128 GB’a kadar)

(Barkomak)

Kamera
13 megapiksel renkli kamera

PC Arabirimi
Micro USB 2.0

Honeywell EDA51 Batarya
Li-Ion, 3,8 V, 4000 mAh, çıkarılabilir

Honeywell EDA51 Aksesuar Listesi

Hand Strap(Tutma Kayışı)

Rubber Boot (Koruma Kılıfı)

EDA50-HB-R Dock (Dock Şarj Ünitesi)

EDA50K-QBC-A (4 lü Pil Şarjı)

50129589-001 (Yedek Batarya)

EDA51-SH-R (Kabza)

Honeywell ScanPAL EDA51 El Terminali işinizi sahada yürütürken ihtiyaç duyduğunuz tüm veri alışverişini hızlıca yapacak olan, özellikle düşük bütçeli projeleriniz için en doğru alternatif. Tam gün çalışmak için, günlük kullanım için tasarlanan HoneywellScanPal EDA51 cihazı, dahili barkod tarama özelliğine sahip Perakende veya depo otomasyonu projelerinde çalışanlarıngerçek zamanlı olarak önemli iş bilgilerini yakalayıp gönderebilmelerini sağlar.

Modern mobil teknolojideki en son gelişmelerle ergonomik, kullanımı kolay modern dokunmatik ekran tasarımını bir araya getiren ScanPal EDA51 cihazı, ekip içi iletişime ve ofisteki sunucularınıza, verilerinize maksimum erişim sağlar. Birden fazla cihaza kolayca bağlanabilir, daha fazla kullanım örneği ve uygulama için destek sağlar. Barkomak Bilişim teknolojileri
Honeywell ScanPAL EDA51 El Terminali cihazı ayrıca ağır kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar üstün batarya yönetimi, sağlam bir dokunmatik panel ve güneş altında okunması kolay bir ekran sayesinde tam bir vardiyayı başarıyla yürütürsünüz. Ergonomik tasarım maksimum kullanım kolaylığı ve rahatlık sağlar.
Android ™ işletim sistemi kullanan, hızlı bir işlemciye, sağlam depolama.

Barkomak Bilişim teknolojileri Honeywell Scanpal EDA51 El Terminali

Android işletim sistemi üzerine kurulu ScanPal EDA51 Android el terminali, sağlam ve ince bir ergonomik tasarımda entegre tarama, güçlü işlem, sezgisel dokunmatik ekran ara yüzü ve güçlü bağlantı özellikleri arasında mükemmel bir kombinasyon sunar. Hafif ve perakende perakende satış, DSD, teslim alma ve teslimat ve saha servis uygulamalarında verimliliği artırmak için küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir.

Amaca Uygun Çözüm Barkomak Bilişim Teknoloji Güvencesi ile

Hafif ve perakende satış, teslimat ve saha servis uygulamalarında üretkenliği artırmak için özelliklerin ve yeniden kullanılabilir aksesuarların mükemmel birleşimiyle küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır.

Yatırım Koruması ve Düşük TCO

Daha iyi yatırım getirisi için Android ™ O üzerine inşa edilmiştir ve Android Q aracılığıyla teknik olarak yükseltilebilir. Daha fazla esneklik ve daha düşük TCO için ScanPal EDA50 aksesuarları, pilleri ve şarj cihazlarıyla geriye dönük uyumludur.

Sezgisel, Kullanımı Kolay Tasarım

Geniş, canlı 5 inç tam dokunmatik ekran ve sezgisel akıllı telefon arayüzü, ScanPal EDA51’in kısa bir öğrenme eğrisi ile kullanımını kolaylaştırır.

Tüm Gün Performansı için Güç Paketi

Hızlı veri işleme için hızlı bir Qualcomm® Snapdragon ™ 450 okta çekirdekli işlemci ve 12 saat veya daha uzun süre çalışacak uzun ömürlü lityum-iyon pil ile üretilmiştir.

Honeywell Scanpall Eda51 Android El Terminali hafif kibar bir cihazdır cep telefonu boyutlarında olması kullanıcı için kullanımın kolaylığı sağlarken İP64 düşme toz ve su dayanıklığı sayesinde kullanıcı dostudur.

Düşme ve drop testlerinden başarıyla geçen Honeywell EDA51 Android El Terminali N6600 Honeywell 1D/2D barkod okuyucusu sayesinde çizik deforme barkodları okuma özelliğine sahiptir.