Honeywell Scanpal EDA61K El Terminali

Honeywell ScanPal ™ EDA61K, işletmelerin kapalı veya açık depolarda, dağıtım merkezlerinde ve perakende arka odalarındaki iş akışlarını otomatikleştirmesine ve hatasız hale getirmesine yardımcı olan sağlam, anahtarlı bir mobil bilgisayardır. İki ila üç vardiya süren bir pil ve kullanıcı yorgunluğunu en aza indiren hafif, ergonomik olarak dengeli bir tasarımla EDA61K, yoğun sezonda bile malzemenin gün boyu sorunsuz bir şekilde akmasına yardımcı olur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

  • Hızlı Qualcomm 1,8 GHz sekiz çekirdekli yonga seti, geniş bellek ve güvenilir Wi-Fi ile hızlı yanıt veren performans ve iş açısından kritik bilgilere hızlı erişim.
  • Honeywell’in ince N6703 ve uzun menzilli EX20 tarama görüntüleyicileri ve 13 megapiksel, otomatik odaklı kamera ile birkaç santimetreden 15 metreye (49,2 fit) kadar hızlı, doğru veri yakalama.
  • Honeywell’in tek bir şarjla 25 saat süren 7.000 mAh, hotswappable, lityum iyon akıllı pil paketi ile ikiden fazla tam vardiyada kesintisiz çalışma.
  • Çoğu ülkede hızlı, çift bantlı, 802.11 a / b / g / n / ac Wi-Fi, Bluetooth® 4.2 ve hücresel destek ile bağlantıda kalın.