Honeywell Scanpal EDA60K El Terminali

TEKNİK ÖZELLİKLER

Honeywell’in ScanPal ™ ürün ailesine en son eklenen, Android ™ üzerine inşa edilen ScanPal EDA60K mobil bilgisayar, perakende envanter yönetimi, hafif depo yönetimi ve e-ticaret lojistik iş akışları için veri girişini hızlandırmak ve üretkenliği artırmak için mükemmel özellik kombinasyonunu sunar. 

Gelişmiş İşlem Gücü ile Android üzerine inşa edilmiştir

Sorunsuz çoklu görev ve uygulamalara hızlı erişim için Qualcomm® 8917 1,4 GHz dört çekirdekli işlemci ve Android 7.1 (Nougat) işletim sistemine sahip güçlü, geleceğe hazır bir platform.

Çift Veri Giriş Giriş Modları

Hem dokunmatik ekranı hem de fiziksel tuş takımı girişini destekler. Çoklu dokunmatik 10,2 cm (4 inç) ekran, iş arkadaşlarınıza ve iş sistemlerine maksimum erişim sağlarken, 30 tuşlu sayısal tuş takımı veri girişini gerektiren yoğun görevleri kolaylaştırır.

Sağlam, Yüksek Hızlı Wi-Fi Bağlantısı

Çift bantlı Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac desteği, iş açısından kritik bilgiler için gerçek zamanlı görünürlük gerektiren dört duvar içinde bulunan mobil çalışanlar için sağlam, yüksek hızlı bir ağ bağlantısı sağlar.

Şık, Ergonomik ve Sağlam

Kurumsal düzeyde sağlamlıkla birleştirilmiş şık, modern ve ergonomik tasarım. Betona 1,5 m (5 ft) düşmeye ve 1000 (0,5 m) yuvarlanmaya dayanacak şekilde sağlam yapılmıştır; Toza ve su sıçramasına karşı sınıfının en iyisi IP64 sızdırmazlık derecesi.

 

Honeywell Enterprise İstemci Paketi Yazılımı

Honeywell Enterprise İstemci Paketi (Honeywell Enterprise Terminal Emülatörü, Tarayıcı ve Başlatıcı) önceden yüklenmiş olarak gelir, böylece şirketleri ayrı bir WMS indirmek ve kurmak zorunda kalmaktan kurtarır. Ön lisanslı bir SKU veya 60 günlük deneme sürümü arasından seçim yapın.

 

CK3 Aksesuarlarıyla uyumlu

EDA60K, daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti için CK3 tabanca kabzası ve pil şarj aksesuarları ile geriye doğru uyumludur.