Datalogic Joya Touch A6 El Terminali

TEKNİK ÖZELLİKLER

Joya ™ Touch A6, çeşitli perakende uygulamaları için ideal olan son teknoloji ürünü bir Android ™ tabanlı mobil bilgisayardır.

Joya Touch A6, Kendi Kendini Alışveriş, Fiyat Denetimi, Markdown, Raf Yenileme, Envanter, Erişim Kontrolü ve daha fazlası gibi çeşitli perakende uygulamaları için ideal olan çok amaçlı bir cihazdır.

Joya Touch A6 cihazı Android ™ 7.1 Nougat özellikli güçlü bir Qualcomm Snapdragon platformuna sahip. Bu cihaz iki form faktöründe mevcuttur: akıllı telefona benzeyen elle tutulan bir versiyon ve rahat bir tetikleyici ile bir tabanca-tutuş versiyonu. Kullanıcılar, bir formdan diğerine kolaylıkla, uygulamalara ve kullanıcı tercihlerine uyarlanabilirler.

Joya Touch A6 cihazı, sektördeki ilk kablosuz şarj teknolojisi (Qi uyumlu) kullanılarak şarj edilir ve bu da cihaz ve kızaklardaki temasların bakım ve temizlenmesine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu, destek maliyetlerini radikal bir şekilde azaltır ve cihazların ömrünü uzatır.

Bu cihaz aynı zamanda bir telefon. CSip protokolünü kullanarak, Joya Touch A6, Wi-Fi ağı (VoIP) aracılığıyla telefon görüşmeleri yapabilir ve alabilir.