M3 Black El Terminali

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yeni Premier El Terminali

– 1GHz CPU
– Windows Embedded El Tipi 6.5
– IP 65 Sızdırmazlık, 2.0m Bırakma
– IEEE 802.11 a / b / g / n – 5.0M
Piksel Otomatik Odaklama Kamerası
– 3.8G HSPA + İletişim
– 1D Lazer, 2D Görüntüleyici

M3 Black EL Terminali  İP65 sızdırmazlık ve dayanıklılık özelliğine sahip Türkiye de ve Dünya da kalitesini kanıtlamış Windows Mobile ve Windows Ce olarak karşımıza çıkmaktadır. M3 Black El Terminali Güçlü yapısı kararlı çalışma sistemiyle 1D ve 2D barkod okuma teknolojisine sahip bir üründür. M3 Black El Terminali güçlü Wifi çekim kuvveti Bluetooth Class II çalışma prensibine sahiptir. M3 Black El Terminali Saha Ofis Depo gibi ortamlarda stabil çalışma yapısına sahip bir üründür. Barkomak Bilişim Teknolojileri olarak M3 Black El Terminali Satış Servis Satış öncesi ve sonrası destek vermekteyiz.

M3 Black El Terminali Windows Ce 6.0 ve Windows Mobile 6.5 işletim sistemleriyle farklı işletim sistemi opsiyonlarına sahiptir. Windows Mobile 6.5 işletim sistemli olarak çıkan M3 Black El Terminali Wifi Only ve Wifi GSM li opsiyonları mevcuttur. Sıcak Satış ve Soğuk satışa uygun olarak kullanılmaktadır.

M3 Black El terminali Yüksek Katmanlı ile güçlü işlemci hızı grafik işlem ve bellek erişimini garanti eder.

M3 Black Batarya kullanıcının El Terminali kullanımını verimli bir şekilde planlayabilmesi için en doğru kalan batarya kapasitesini sağlar. Ayrıca geniş kapasitesi uzun vardiya sistemleri için uygundur.

M3 Black El Terminali opsiyonel RFID okuyucuya sahip ince ve hafif ayrıca bir o kadar sağlam cihazdır.