M3 UL20W El Terminali

Wi-Fi Modeli
– Android 8.1 Oreo
– 2.0GHz Octacore CPU
– 2D görüntüleyici / Uzun menzilli tarayıcı
– 5 “Tam Dokunuş FHD (Gorilla® Cam)
– IEEE 802.11 a / b / g / n / ac
– IP67 Sızdırmazlık, 2.0m Düşüş

Barkomak Bilişim Teknolojileri M3 UL20W Açıklama
M3 UL20W Endüstriyel Android El Terminali Koreli El Terminali üreticisi M3 Mobile‘ın en yeni seri Ultra Dayanıklı Android Depo ve Üretim odaklı El Terminali modelidir. M3 Mobile UL20 serisinin sadece WiFi (Only WiFi) olan tek modelidir.UL20W modelinin UL20F ve UL20X modellerinden farkı UL20W’de sadece WiFi bağlantısının bulunmasıdır. GSM, GPS, GPRS, 4.5G özelliği için UL20X modeline bakabilirsiniz.UL20W Endüstriyel Android El Terminali çok önemli özelliklerle geliştirildi.

5 inç LCD Ekran
21.4 Metreden Okuyabilme
25° Açıyla Okuyabilme Bu özelliklere bir de El Terminali Sektörünün yeni süper gücü Android işletim sistemini eklersek. Üstüne bir de Android’in en yeni ve en hızlı versiyonlarından Android 8.1 Oreo‘yu uygularsak. Buna 2.0 GHz SEKİZ Çekirdekli İşlemci eklersek. 5 inçlik dev ekranı, 2D ve 1D okuyabilme özelliğini. Bütün bunlara bakınca M3 Mobile, son yılların en büyük atılımını yapmış diyebiliriz.

UL20W Endüstriyel Android El Terminali, Depo Otomasyonu, Fabrika ve Üretim Takip Otomasyonu, Liman, Havalimanı, İnşaat projeleri gibi ultra dayanıklılık gerektiren projelerde artık çok güçlü bir seçenek olarak karar vermenizi kolaylaştıracak.

Depo Otomasyonu Terminalleri kategorisinde yıllardır varlığını sürdüren ve artık çok büyük yenilik katmakta ciddi derecede zorlanan sektörün büyük oyuncularını ve bizim gibi sektör profesyonellerini heyecanlandıran UL20W Endüstriyel Android El Terminali Türkiye pazarında çok ses getirecek.
– Android 8.1 Oreo
– 2.0 GHz Octacore CPU
– 2D imager / Long range scanner
– 5″ Full Touch FHD (Gorilla® Glass)
– IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
– IP67 Sealing, 2.0m Drop

Neden M3 UL20 ve Neden Barkomak Bilişim Teknolojileri

M3 UL20 El Terminali Android İşletim Sistemi sayesinde kullanılacak programların işlevselliğini arttırmakta kullanıcı kolaylığı ve hız sağlamaktadır Depo ortamındaki Tozlu Islak Darbe alabileceği alanlarda çok rahatlıkla kullanılabilir. Kullanıcı kolaylığı sağlayan Mobilty yapısı sayesinde anlaşılması kolay ve uguluama program yüklenmesi oldukça kolaydır.

Barkomak Bilişim Teknolojileri olarak M3 Markasının Türkiye ye pazarına ilk girdiği günden bugüne olan süreçte Servisimizdeki ve Satışımızdaki ekibimiz tarafından satılmakta ve servisi sağlanmaktadır. M3 markası ile Türkiye de ilk olarak M3 6200s modeli ile girmiştir bu model ile beraber Türkiye deki satışını ve servisini ekip olarak vermiş bulunmaktayız. Barkomak Bilişim Teknolojileri olarak M3 markasındaki deneyimlerinizle müşterilerimize oldukça hızlı servis ve destek sunmakla beraber en uygun fiyatlarla sizlere ürünü ulaştırmaktayız. 7/24 servis ve telefonda destek hizmetimizle mesailerinizde kesintisiz destek/hizmet vermekteyiz. Eski ürününüz yerine yenisi ile değişim imkanı Kiralama 2.El El Terminali satış konularında siz değerli müşterilerimize çeşitli alım imkanları sunmaktayız.

M3 UL20W Android El Terminali

Barkomak Bilişim Teknolojileri

05497962017 Projeleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

UL20W
WhatsApp chat