Honeywell Scanpal EDA50hc El Terminali

Honeywell’in en yeni ScanPal EDA50hc, sezgisel iletişim ve bilgi güvenliği ve zorlu ortamlarda yüksek düzeyde hasta güvenliği koruması gerektiren bakım noktası, örnek toplama ve envanter yönetimi gibi sağlık uygulamaları için tasarlanmıştır. kullanıcı arayüzü ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti ile üretkenliği ve hasta güvenliğini artırma yeteneği vardır.

ScanPal EDA50hc Özellikleri ve Yararları

Çok görevli uygulamalar için sorunsuz çalışma ile verimliliği artırın1.2GHz dört çekirdekli CPU’lu Qualcomm® Snapdragon ™ 410 işlemci, çoklu görev uygulamalarına hızlı erişim sağlar.
Cihaz güvenilirliğini ve dayanıklılığını artırınScanPal EDA50hc, cihaz güvenilirliği ve uzun ömürlülükten ödün vermeden temizlenebilir ve sert kimyasallara maruz kalmaya karşı dayanıklıdır.
İşletim verimliliğini artırınGeniş 5 inçlik Corning Gorilla® kapasitif dokunmatik ekran, verimliliği optimize eder ve kritik hasta verilerinin kolayca görüntülenmesini sağlar.
Uzun süre kullanım için yorgunluğu azaltınSağlam yapı, maksimum konfor ve çekilebilirliğin mükemmel kombinasyonunu sunar.
Karma kullanım dağıtımı yoluyla TCO’yu azaltınScanPal EDA50hc, birden fazla cihaza kolayca bağlanabilir ve daha fazla kullanım durumunu ve uygulamalarını destekleme olanağı sağlar.
WhatsApp chat