Honeywell EDA57 El Terminali

ScanPal EDA57 mobil bilgisayar, en son Qualcomm® Snapdragon™ sekiz çekirdekli 2.2 GHz işlemcisi,NFC, Wi-Fi 5, Bluetooth® 5.1 ve 5G ağ iletişimi aracılığıyla kablosuz bağlantı sağlıyor. Sorunsuz 5G bağlantısı sayesinde ScanPal EDA57, cihaz ile arkadaki ağlar arasında güvenilir ve gecikmesiz bir kablosuz bağlantı sunar.

ScanPal EDA57, 4 GB/64 GB, 6 GB/128 GB ve 8 GB/128 GB dahil olmak üzere geniş bir bellek seçeneği sunarak hızlı veri işleme hızını mümkün kılar. Güçlü Honeywell S0703 tarama motoru ile donatılan ScanPal EDA57, hasarlı veya eksik barkodları bile hızlı ve etkili bir şekilde okuma imkanı sağlar. Çalışanlar, sipariş ve envanter yönetimi gibi aktiviteler sırasında üretkenliği artırabilecek doğru ve güncel bilgilere ulaşabilirler.

2D Barkod Okuyucu, görüntüleyici (S0703),
GPS,
Kamera (16MP), ön kamera (8MP),
Ekran : 14 cm (5,5”),
Bağlantı: USB-C,
Bluetooth (sınıf 5.1),
Wi-Fi (802.11ac) ,
5G,
NFC, 1440×720 piksel,
İşlemci : Qualcomm Octa Core, 2.2GHz,
RAM: 8 GB, Flash: 128 GB,
Android (12),
Sağlamlık: IP67,
Kutuya dahil : kablo (USB-C), Google Mobil Hizmetleri, pil, 4500 mAh ,

Geriye dönük uyumluluk
Mevcut Honeywell mobil bilgisayar kurulu kullanıcıları için ScanPal EDA57, çoğu EDA52 aksesuarıyla geriye dönük uyumlu olabilir. Bu, mevcut yatırımın korunmasına ve sahip olma maliyetinin düşürülmesine yardımcı olacaktır.

En Son İşletim Sistemi ve Güçlü Yazılım Çözümü
Android™ 12 üzerine inşa edilmiştir ve Android 14* sürümüne yükseltilebilir, bakım endişelerini azaltabilir ve uzun vadeli destek sunar. Kullanım ve yönetim kolaylığı, güvenlik, gizlilik ve güvenilirlik için kurumsal bir ihtiyacı karşılar. Honeywell Operasyonel Zeka, mobilite cihazları, yazıcı kullanımı ve ağ bağlantısı gibi kritik alanlara ilişkin eyleme geçirilebilir içgörüler sağlar. Bu içgörüler, BT destek maliyetlerini düşürmeye yol açabilecek daha fazla üretkenlik için iş akışı süreçlerini optimize eden otomatik iş akışlarına dönüştürülebilir. Smart Talk Unified Communications, parçalanmış iletişim sorununun üstesinden gelir ve ekipleri sesli arama, metin ve medya için kurumsal düzeyde güvenlikle güçlendirir. mesajlaşma ve kullanıcı varlığı – hepsi tek bir cihazdan.
*Android 14, Qualcomm ve Google’dan onay bekliyor

WhatsApp chat