CASIO IT-G500 El Terminali

• 4,3” WVGA LED Ekran, Özel Ekran Koruma Teknolojisi
• ARM Cortex-A9 1.5GHz Çift Çekirdek İşlemci
• IP 67 / 1.5 m. Düşme Dayanıklılığı
• NFC Temassız Kart Okuyucu/Yazıcı

CASIO IT-G500 estetik, dayanıklılık ve yüksek performansı bir arada sunuyor. Yeni nesil 4.3″ ekran boyutu ile klasik el terminallerine göre daha fazla ekran kullanımı sunarken, çift çekirdekli işlemcisi ile yüksek performans sunuyor.

Özel jel koruma sistemi ile maksimum ekran dayanıklılığı sunarken, uzun batarya kullanım süreleri ile sahadaki operasyonlarınızın kesintisiz devam etmesini sağlıyor. IP67 toz ve sudan koruma seviyesine sahip olan IT-G500, 1.5 metreden beton zemine düşmelere dayananıklı olarak tasarlanmıştır. Yüksek Japon teknolojili Casio El Terminalleri Japonya’da üretilmektedir.

IT-G500, WVGA’yı (800 × 480 nokta) destekleyen 4,3 inç bir TFT LCD ekrana sahiptir. LCD ekran hem iç hem dış mekanlarda kusursuz görünürlük sunar ve en ufak metinleri bile yüksek çözünürlükle gösterir. Sipariş vermek veya ürün bilgisi aramak için IT-G500 kullanılırken genişletilmiş ekran sayesinde daha etkili çalışılır ve daha fazla bilgi görüntülenebilir. Rezistif dokunmatik panel eldivenle bile kullanılabilir.

WhatsApp chat