CASIO DT-X200 El Terminali

• 2.7″ LED Ekran
• Marvell PXA320 806 Mhz İşlemci
• 256MB RAM, 512MB ROM
• Düşme Dayanıklılığı 3m, IP67
• 20 Saate Varan Batarya Ömrü
• 1D veya 2D Barkod Okuyucu
• 2D Long Range Imager Opsiyonu
• Eldiven ile Kullanabilme

SDayanıklılık ve hızın birleşiminden kaynak bularak yepyeni bir performans standardı belirleyen DT-X200 el terminali serisi ile tanışın.

Olağanüstü Sağlamlık ve Hız

Dayanıklılık ve hızın birleşiminden kaynak bularak yepyeni bir performans standardı belirleyen DT-X200 el terminali serisi ile tanışın.

İnsan odaklı tasarım ve 3,0 metreye kadar yükseklikten düşmeye karşı dayanıklı olan sağlam ve güçlendirilmiş bir yapıyla optimize edilen gövde şekli, olağandışı ortamlar için gereken dayanıklılığı ve kullanılabilirliği sağlar. Yüksek performanslı CPU, işleme hızını önemli ölçüde artırır.

Benzersiz Güçlendirilmiş Yapı

Dayanıklılık; LCD, ana devre kartı ve iç gövdenin sağlam ve üç katmanlı bir yapıya entegre edilmesiyle artırıldı. Ayrıca üst ve alt gövdeler cihazın düşürülmesi halinde darbe dayanıklılığı sağlamak ve bükülmeyi veya yanlış ayarlanmayı önlemek için geliştirilmiş bir tasarıma sahip. Bu sağlam terminaller en küçük ayrıntıya kadar dayanıklılık arayışını yansıtıyor. Örneğin, gövdenin tamamı, pil kapağı ve diğer alanlar özel bir darbe emici elastomer reçine ile güçlendirildi.

Ortam Koşullarına Karşı Üstün Dayanıklılık

DT-X200 terminal serisi depo ve diğer benzer ortamlardaki sert kullanımlara karşı dayanıklılık sağlayacak şekilde tasarlandı. 3,0 metreye*1kadar yükseklikten düşmeye karşı dayanıklı olan cihaz, sert kullanımın olabileceği durumlarda bile güvenle kullanılabilir. IP67*2‘ye uygun olan cihaz, sıfırın altındaki (-20ºC’ye kadar) sıcaklıklarda bile çalışabilir. Açık havada, yağmur altında ve tozlu depolar da dahil olmak üzere zorlu ortamlarda güvenilir performans sağlar.

*1 Betona düşme dayanıklılığı: 6 yüzey, 4 köşe, 1 döngü. Bu değer testte elde edilen bir değerdir, garanti edilen bir değer değildir.

*2 Toz geçirmez. Konektör vb. tüm kapakların kapalı olması halinde, tanımlanan basınç koşullarında geçici bir süre suyun altında kalsa bile cihaz su geçirmez.

Uzun Çalışma Süresi

Benzersiz güç tasarruflu tasarım, tarayıcı bağlantısına ya da diğer bir sürekli kablosuz LAN bağlantısına gerek duyulan uygulamalarda bile uzun süre çalışma imkanı sağlar.
Yüksek kapasiteli pil paketi ve kablosuz bekleme modu* ile hızlı devam etme gibi etkin güç yönetimi özellikleri uzun bir pil ömrü sunar.

WhatsApp chat